Więcej o nas

W 2009 roku zostałyśmy absolwentkami Akademii Pedagogiki Specjalnej na wydziale Nauk Pedagogicznych, z tytułem magistra. Pod skrzydłami tej uczelni wykształciło się wielu znakomitych pedagogów, którzy swoją aktywną działalnością zasłynęli na całym świecie. Przez 5 lat nauki miałyśmy szansę uczyć się od najlepszych. Wyniosłyśmy zarówno wiedzę teoretyczną, jak i praktyczną, którą chcemy jak najlepiej wykorzystać w pracy z Państwa dziećmi.

Inicjatywa stworzenia Dzieciaków i Spółki pojawiła się przy okazji naszych rozważań na temat zastosowania naszej wiedzy w przyszłej pracy pedagogicznej. Sieć kontaktów nawiązanych w trakcie nauki w Akademii, pozwala nam zapewnić Państwa pociechom kompleksową opiekę na najwyższym poziomie. Zespół, w którego skład wchodzą pedagodzy, psycholog i logopeda, czuwa nad prawidłowym rozwojem psychofizycznym dzieci.

Pragniemy, aby Klub Malucha Dzieciaki i Spółka był dla Państwa dzieci miejscem, gdzie czują się bezpieczne, są szczęśliwe, wesołe i gdzie zawsze chętnie wracają. Chcemy, aby z uśmiechem wspominały czas z nami spędzony.
Państwu natomiast, staramy się tym samym dać możliwość spokojnego powrotu do pracy i innych obowiązków. Mamy nadzieję, że poprzez nasze kompetencje i doświadczenie, na które pracowałyśmy przez lata, zdobędziemy Państwa zaufanie, a nasza energia i radość którą czerpiemy z tej pracy będą dodatkowym atutem.

Zrobimy wszystko, co w naszej mocy aby uśmiech gościł na buziach Waszych-naszych maluchów.

Agnieszka Fijałkowska, Marta Sadowska